سه‌شنبه 8 آذر‌ماه سال 1390

جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای صنعت فناوری اطلاعات برگزار می شود

به گزارش ICTPRESS ، ستاد اطلاع رسانی ITICC2012 ؛ جشنواره امسال با حضور مسئولان عالی رتبه کشور از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت خانه ها و سازمان های ذی ربط ،متخصصان و استادان صاحب نام حوزه صنعت و فناوری اطلاعات ، با بررسی و ارزیابی ابعاد مختلف صنعت فناوری اطلاعات و تلاش برای بحث و تبادل نظر در خصوص صنعت IT در حوزه های مختلف صنعتی و بازرگانی برگزار خواهد شد.
بنابر این گزارش، جشنواره امسال برگزاری همایش اصلی ، مراسم افتتاحییه و اختتامییه ، سخنرانی شخصیت های کشوری و علمی، ارائه مقالات مرتبط ، نمایشگاه دستاوردها و فناوری های روز در حوزه فناوری اطلاعات ، کارگاه های آموزشی جانبی و تجلیل از برترین های هر یک از بخش های یاد شده با اهدای لوح و تندیس جشنواره را شامل می شود.
حضور استادان به نام و مجرب بین المللی و ارائه روش های کاربردی در حوزه صنعت ، بازرگانی و فناوری اطلاعات و همچنین حضور مدیران اجرایی بخش های دولتی و خصوصی از جمله ویژگی ها و فرصت های این جشنواره برای متخصصان و علاقه مندان است.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی دومین جشنواره صنعت ،بازرگانی و فناوری اطلاعات، خدمات بانکی و نظام پرداخت از طریق بانکداری الکترونیکی ، استاندارد مدیریت کسب و کار ، سیستم های اجرایی ساخت و ارائه تجربیات پیاده سازی MES در شرکت پارس خودرو ، شش سیگما و موارد متنوع علمی دیگر موضوع برخی از کارگاه های مصوب جشنواره امسال است.
کمیته علمی دومین جشنواره صنعت ،بازرگانی و فناوری اطلاعات اعلام کرد : درپی استقبال کم نظیر علاقه مندان به حضور در کارگاه های آموزشی ، این کارگاه ها به غیر از عناوین یاد شده افزایش می یابد.
علاقه مندان به حضور در جشنواره و کارگاه های آموزشی جانبی می توانند ضمن مراجعه به سایت جشنواره به آدرس اینترنتی : www.iticir.com  و آشنایی با موضوعات کارگاه ها ، فرم های ثبت نام را تکمیل و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
دومین نمایشگاه و جشنواره صنعت ،بازرگانی و فناوری اطلاعات دیماه امسال در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می شود.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد